Zachęcamy do pobrania mobilnej aplikacji na smartfony, oferującej szybki i łatwy dostęp do bieżącej informacji, komunikatów i ogłoszeń ważnych dla każdego mieszkańca Gminy Słomniki.

Aplikacja eSłomniki umożliwia odbieranie informacji wysłanych przez System Komunikacji Mobilnej Urzędu Miejskiego w Słomnikach.  Wystarczy zainstalować darmową aplikację na swoim telefonie, by uzyskać łatwy dostęp do bieżących  informacji ważnych dla mieszkańców naszej gminy, takich jak np. zaproszenia na ciekawe wydarzenia,  komunikaty (np. pogodowe, o jakości powietrza, o zmianach rozkładów jazdy, gospodarki komunalnej, remontach na drogach), ogłoszenia, ciekawe i ważne relacje. Aplikacja jest dostępna na smartfony.  

Jak zainstalować ją w telefonie?

Instalacja odbywa się w bardzo prosty sposób: wystarczy za darmo ściągnąć ją ze Sklepu Google Play, wpisując w wyszukiwarkę „eSłomniki”, i śledzić, co dzieje się w Gminie Słomniki. 

Deklaracja dostępności - TUTAJ

 

Jest to element projektu „Wdrożenie e-usług publicznych w Gminie Słomniki”. Zakres projektu obejmował:  uruchomienie systemu komunikacji mobilnej, uruchomienie portalu interesanta, wdrożenie elektronicznego systemu obiegu dokumentów dla jednostek organizacyjnych, utworzenie punktu potwierdzającego profil zaufany.Projekt dofinansowany został z Regionalnego Programu  Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 2 Cyfrowa Małopolska, Działanie 2.1 E-administracja i otwarte zasoby. Całkowita jego wartość wyniosła  463 956,00 PLN, w tym dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej –311 989,49 PLN; wkład własny – Gminy Słomniki 103 996,51 PLN.