stojący na scenie seniorzy z dyplomami

Gmina Słomniki dołączyła do programu Gmina przyjazna seniorom. Inauguracja programu odbyła się podczas pikniku rodzinnego przy Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Słomnikach 12 czerwca 2022 r.

W wydarzeniu wziął udział Prezes Stowarzyszenia Manko Głos Seniora pan Łukasz Salwarowski, który wręczył na ręce Małgorzaty Klich koordynatorki programu Gmina Przyjazna Seniorom w Gminie Słomniki certyfikat Gminy Przyjaznej Seniorom. Pierwsi mieszkańcy z naszej gminy otrzymali Ogólnopolskie Karty Seniora, także pierwsi przedsiębiorcy i podmioty publiczne, którzy zaoferowali seniorom zniżki na swoje produkty i usługi:

Kwiaciarnia Jantar w Słomnikach ul. Kościuszki 28,

Fryzjer Explozja w Słomnikach, Rynek 33,

Hala sportowa w Słomnikach, karnet na siłownię

Urząd Miejski w Słomnikach, wypożyczalnia sprzętu pływającego w Strefie rekreacji w Januszowicach.

W wydarzeniu uczestniczyło wielu seniorów, także na scenie prezentowali oni swoje talenty. Na specjalnym stoisku Urzędu Miejskiego w Słomnikach można było zaopatrzyć się w Głos Seniora wydawany przez Stowarzyszenie Manko i inne materiały informacyjne dla seniorów.

Zapraszamy kolejne firmy i seniorów do udziału w naszym programie!

Wystarczy wypełnić formularz, który jest w załączniku lub zgłosić się do nas do Urzędu Miejskiego w Słomnikach pokój nr 15 I piętro. Karty wydawane są od ręki. Informacje o Programie także na stronie Stowarzyszenia Manko.

Wykaz firm honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora TUTAJ