jubolatka z gronie rodziny i gości z bukietem kwiatów

Piękny jubileusz setnych urodzin obchodziła w grudniu br. mieszkanka naszej gminy pani Marianna Domagała z Lipnej Woli. Z tej okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Burmistrz Gminy Słomniki Paweł Knafel, składając w imieniu własnym życzenia oraz przekazując listy gratulacyjne od Prezesa Radny Ministrów i od Wojewody Małopolskiego.

Pani Marianna Domagała urodziła się 24 grudnia 1921 r. Jak sama mówi receptą na długie życie jest praca na świeżym powietrzu, dużo ruchu oraz przestrzeganie zaleceń lekarza, którym jest pani doktor Aneta Zasada-Jajkiewicz, także obecna na uroczystości.

Jubilatkę odwiedzili Burmistrz Gminy Słomniki Paweł Knafel oraz Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Agnieszka Włodarczyk, którzy w obecności najbliższych złożyli życzenia, kwiaty, upominek i listy gratulacyjne od Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity. Wszyscy obecni wpisali się także do księgi pamiątkowej. Nie zabrakło również tortu urodzinowego od rodziny na cześć Jubilatki. Pani Marianna jest otoczona kochającą rodziną - jest w doskonałej kondycji, której pozazdrościć może niejeden młodszy senior.

Pani Mariannie serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia, nieustającej pogody ducha, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych oraz jeszcze wielu wspaniałych jubileuszy.