jubilatka, burmistrz i kierownik USC pozują do zdjęcia

Piękny jubileusz setnych urodzin obchodziła w lutym mieszkanka naszej gminy pani Helena Szyba z Prandocina. Z tej okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Burmistrz Gminy Słomniki Paweł Knafel, składając w imieniu własnym życzenia oraz przekazując listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów i od Wojewody Małopolskiego.

Jubilatkę odwiedzili Burmistrz Gminy Słomniki Paweł Knafel oraz Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Agnieszka Włodarczyk, którzy w obecności najbliższych złożyli życzenia, kwiaty, upominek i listy gratulacyjne od Premiera RP oraz Wojewody Małopolskiego. Wszyscy obecni wpisali się także do księgi pamiątkowej. Nie zabrakło również tortu urodzinowego od rodziny na cześć Jubilatki.

Pani Helena urodziła się 17 lutego 1924 r., jej receptą na długowieczność jest praca na świeżym powietrzu, bowiem przez lata pracowała na roli, zdrowe jedzenie w własnego gospodarstwa i dużo uśmiechu.

Pani Helenie serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia, nieustającej pogody ducha, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych oraz jeszcze wielu wspaniałych jubileuszy.

2
2
1
1
3
3
Previous Next Play Pause
1 2 3